BEREKETİM KART NEDİR ?

Bereketim Süpermarket‘in genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından öncelikli haberdar olacak, 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde puan kazanarak istediğiniz hediyeye karşılık gelen puana ulaştığınızda bu hediyelere sahip olabileceksiniz.

BEREKETİM KART KREDİ KARTI MIDIR ?

Kredi kartı değildir. Alışverişlerinizde puan kazanabilir ve daha sonra bu puanlarla sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

BEREKETİM KARTTAN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ ?

Kampanyalardan ve puan sisteminden faydalanmak için Bereketim Kartın geçerli olduğu Bereketim Süpermarket’ten yapacağınız alışverişlerinizde kartınızı yanınızda getirmeniz ve gerekli puana ulaştığınızda kasa görevlisine vermeniz yeterli olacaktır.

BEREKETİM KARTTA NASIL SAHİP OLABİLİRSİNİZ ?

Bereketim Kartın geçerli olduğu Bereketim Süpermarket’te kart başvuru formunu doldurarak market görevlisine teslim ettiğinizde kartınıza sahip olabileceksiniz. Kartınızı aldığınız andan itibaren her 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

KARTINIZIN KAYBOLMASI DURUMUNDA NE YAPMALISINIZ ?

Bereketim Kartınızın kaybolması durumunda 0 262 641 40 99 numaralı telefona haber verilmesi veya Mustafa Paşa Mh. İbrahimağa Cd. No: 103 (Aksesapağı) Gebze / KOCAELİ adresine başvurarak iptal ettirebilir  veya yeniden bir kart sahibi olabilirsiniz.